19044. 446. Closed Online auction Books: Other rarities
1 400 HUF
0 HUF
Halasi Aladár: Petőfi-reliquiák 1841-1849. Bp., 1878., Franklin, VIII+128 p. Átkötött félbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
Photo of the item taken by : hsz