800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Hoffmann, Ernst Theodor Amadäus: Az ördög bájitala. Medardus testvér, kapucinus barát hátrahagyott írásai. Ford.: Fónagy Béla. I-II. köt. [Egy kötetben]. Bp., 1920, Kazinczy, 156+(1) p., 152+(2) p. Első magyar nyelvű kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott gerinccel, a lapok szélén helyenként kisebb szúrágta lyukakkal.