19191. 446. Closed Online auction Books: Other rarities
1 600 HUF
0 HUF
Illyés Gyula: Magyarok. Naplójegyzetek. I-II. köt. Bp., [1943], Nyugat, (Hungária-ny.), 221 p., 231-468+1 p. Harmadik kiadás! Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
Photo of the item taken by : tg