3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Kálmán Jenő: Könnyeim átvizsgálása után... Válogatott humoreszkek. A szerző, Kálmán Jenő (1885-1968) író, szerkesztő, újságíró, humorista által Oscare Di Franco olasz követségi kancellárnak DEDIKÁLT! Bp.,é.n., szerzői (Viktória-ny.). Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott gerinccel, laza kötéssel, előzéklap kijár.