1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Képek a középiskolából. Vértes Marcel rajzaival. Karinthy Frigyes Munkái III. köt. Bp., é.n., Dick Manó, 138+(1) p. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.