19027. 446. Closed Online auction Books: Other rarities
6 000 HUF
0 HUF
Kisfaludy Sándor: A kesergő szerelem; A boldog szerelem. Magyar Remek Írók I-II. Pest, 1858., Heckenast Gusztáv. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, a II. kötet gerincén sérüléssel.
Photo of the item taken by : hsz