1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Maupassant, [Guy de]: Péter és János: Ford.: Vajthó László. Bp., 1921, Athenaeum, 160 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült címlappal. A fordító, Vajthó László (1887-1977) által DEDIKÁLT példány.