3 000 HUF
Molnár Ferenc:Kis hármaskönyv I-III. kötet. Bp., 1914, Franklin. Első kiadás. Kiadói félbőr-kötésben, szecessziós virágmintás tékában, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen címkékkel, a tok kopott, kissé sérült.