3 000 HUF
Molnár Ferenc:Kis hármaskönyv I-III. kötet. Bp., 1914, Franklin. ElsÅ‘ kiadás. Kiadói félbÅ‘r-kötésben, szecessziós virágmintás tékában, a borÃtón kopásnyomokkal, a gerincen cÃmkékkel, a tok kopott, kissé sérült.