2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Nagy magyar levelező.(A címlapon Magyar levelező.) Gyakorlati vezérfonal a köz- és magánéletben előforduló levelek és okiratok szerkesztésére. Összeáll.: Gondos Balázs. Bp., 1908, Sachs Frigyes. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel és kijáró lapokkal, rossz állapotban.