3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Palágyi Menyhért: Petőfi. + Somogyi Gyula: Petőfi Sándor költészete. Tanulmány. Petőfi-Könyvtár XIII-XIV. füzet. [Egy kötetben]. Bp., 1909, Kunossy, Szilágyi és Társa, 168 p. + 101+(3) p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötésben, kissé foltos, kopott borítóval, belül a lapok jó állapotban.