2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Pellico Silvio: Rabságom órái. Ford.: Zádori János. Esztergom, 1879, Buzárovits Gusztáv,XII+194 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.