19090. 446. Closed Online auction Books: Other rarities
15 000 HUF
0 HUF
Remekírók Képes Könyvtára 13 kötete. Bp.,1901-1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötések, a borítókon kopásnyomokkal, változó állapotban.
Photo of the item taken by : karap_norbert