1 800 HUF
Salamon Bél: Hej, színművész... A szerző, Salamon Béla (1885-1965) színész, színházigazgató, humorista által DEDIKÁLT példány. Bp., 1957, Kossuth. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.