19190. 446. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Sinclair Lewis: Kingsblood Royal. Ford.: Bányász György. Bp., 1948, Nova, (4)+421 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Photo of the item taken by : tg