1 000 HUF
Sinka István: Hontalanok útján. Versek. Bp., 1943, Magyar Élet (Sylvester-ny.), 148 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült, laza fűzéssel, kiadói sérült papír védőborítóban, kissé laza fűzéssel, sérült, javított kiadói papír védőborítóban.