1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Vas Gereben: A régi jó idők. Vas Gereben összes munkái I. köt. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 492+(4) p. Negyedik kiadás. + Barabás Ábel: Vas Gereben. Bp., 1906, Franklin-Társulat, 216 p. Második, javított kiadás. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon sorozatkötésben, kissé kopottas borítókkal, helyenként kissé foltos lapokkal.