1 800 HUF
Vaszary János: Szajnaparti kaland. Regény. A szerző, Vaszary János (1899-1963) író, színész, színigazgató, rendező által ALÁÍRT példány. Bp., én., Írás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval és gerinccel, sérült kötéssel, megviselt állapotban.