2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Vegyes krimi könyvtétel, 3 db: Ellery Queen: Gyilkosság a tengerparton. Ford.: Doblhoff Lily. Bp.,én.,Athenaeum. Félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, foltos.; Nellise Child: Köztünk van a gyilkos! Ford.: Fazekas Guidó! Bp., én., Athenaeum. Félbőr-kötésben, kopott, foltos borítóval. Claire Sylvester: Halálfejes orchideák. Ford.: Balogh Barna. Bp., én., Athenaeum. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, szakadt borítóval.