2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Von Tromp I. Dr.: Sorsunk és a csillagok. (Népszerű asztrológia.) Bp., 1941, Cserépfalvi, (Pápai Ernő-ny.), 300+1 p. Átkötött egészvászon-kötés, laza, sérült kötéssel.