5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Vörösmarty összes költÅ‘i művei I-II. köt. Sajtó alá rendezte: Gyulai Pál. Bp.,én., Franklin. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon-kötés, a borÃtón kopásnyomokkal.