Number of items: 230

2936-1937 14 db Filatéliai Kurir + 1936 A bélyeggyűjtő XV/1. + 1951 Magyar bélyegek katalógusa + 1948 A posta kézikönyve, vegyes állapot
19094.

2 000 HUF
5,18
5,71
19095.

2 000 HUF
5,18
5,71
19096.

4 800 HUF
12,44
13,71
Nemzeti könyvtár kolligátum: Asztalos Miklós: Vidám történetek Mátyás királyról, Orbók Attila: Bölcs Gyuri mindent eligazít. Erdélyi történet, Lelkes Nándor József: A kuruc.apostol, Dallos Sándor: A Fehér ménes, Cholnoky Jenő dr.: Ős hazából, új hazába, Dénes Gizella: Mezei asszonyok, Gyimesi Ferenc: Kata csatát nyer, Hegyaljai Kiss Géza: Honvédélet, Sinka István: Fütyöri és a hét vadász, Kászonyi Ferenc: Magyar-szlovák vérközösség.   . Eredeti papírborítókkal bekötve, laza egészvászon kötésben
19097.

2 600 HUF
6,74
7,43
9
Vegyes könyvtétel a Magyar Helikon kisméretű könyveiből, 6 kötet:   Johann Wolfgang Goethe: Pandora. Ünnepi játék. Bozóky Mária illusztrációival.Bp., 1960., Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötés. Számozott (322./600) példány.;   Lu Hszin: Vadfüvek. Versek prózában. Fordította, az utószót és a jegyzeteket írta Tőkei Ferenc. Bozóky Mária illusztrációival. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötésben. Számozott példány (218./700) példány.;  Lukianos: Beszélgetés a táncról. Ford. és az utószót írta: Trencsényi-Waldapfel Imre. Bp., 1959, Magyar Helikon. Kondor Lajos illusztrációival. Kiadói félbőr-kötésben. Számozott példány (827./1100) példány.;  José de Espronceda: A salamancai diák. Ford.: Berczeli A. Károly. Túry Mária illusztrációival. Bp., 1959, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötésben. Számozott példány (298./1100) példány.;  Heinrich Heine: Gondolatok. Ford.: Bíró Sándor. Rozsnyai Zoltán illusztrációival. Bp., 1958, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötésben. Számozott példány (224./600) példány.;  Jacques Gaucheron: A lyoni selyemszövők. Ford.: Gereblyés László. Bartha László illusztrációival. Bp., 1959, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben.
19098.

3 000 HUF
7,77
8,57
Kis Gizella: Justh Zsigmond. (2 példányban). Bp., 1932, szerzői kiadás (Nagy Sándor és András-ny.), 36 p. Első kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, ill. aranyozott egészvászon-kötés. + Justh Zsigmond naplója. Sajtó alá rendezte: Halász Gábor. Bp., [1941], Athenaeum, 1 t. + 429 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
19099.

3 000 HUF
7,77
8,57
Krupa Sándor 2 műve:  A sarló-kalapács áldozatai.  Isten a sarló-kalapács börtöneiben.;  Michigan, 1979-1986., DeWitt. Emigráns kiadások. Kiadói műbőr-kötések.
19100.

3 000 HUF
7,77
8,57
Obersovszky Gyula: Prelűd halál után I-IV. köt. A szerző, Obersovszky Gyula (1927-2001) költő, író, újságíró által a fia, Obersovszky Béla részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1995-1998-2000, Szabad Tér - Codex Print. Kiadói egészvászon-kötés.
19101.

3 000 HUF
7,77
8,57
19102.

2 800 HUF
7,25
8,00
Carol Krenz: Audrey. A Life in Pictures. [Audrey Hepburn.] New York,1997.,Barnes & Noble. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19103.

2 800 HUF
7,25
8,00
Kazinczy Ferenc: Pestre. Töredék Kazinczy Ferenc pesti útleírásából. Írta: ezernyolcszázhuszonnyolcban. A képanyagot gyűjtötte és a magyarázó szöveget írta Rexa Dezső. Bp., 1929, Budapest Székesfőváros, 72+6 p.+ 66 t. Kiadói papírkötés, egészen kis szakadással a borítón, de alapvetően jó állapotban.
19104.

1 400 HUF
3,63
4,00
19105.

3 600 HUF
9,33
10,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF