Number of items: 230

Frank McCourt: Angyal a lépcsőn. Önéletrajz 19 éves koromig. Ford.: Barabás András. Bp., 1999, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19106.

2 400 HUF
6,22
6,86
Harminc év 1877-1907. A "Budapest" jubileumi albuma. Írták a "Budapest" volt és jelenlegi munkatársai. Bp.,[1907], Wodianer F. és Fiai Műintézete. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Korabeli aranyozott, szecessziós egészvászon-kötésben (Dörner és Heimberg), kissé kopott borítóval, laza kötéssel, sérült gerinccel.
19107.

2 000 HUF
5,18
5,71
Tizenöt per száz. A Misztrál együttes által megzenésített száz költemény (1998-2013). Szerk.: Török Máté. Bp., 2013, Kiskapu. Kiadói kartonált papírkötés.
19108.

1 000 HUF
2,59
2,86
Bödőcs Tibor: Meg se kínáltak. Bp., 2019, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19109.

1 000 HUF
2,59
2,86
Heltai Jenő: Az ezerkettedik éjszaka. Mesejáték. Bp., 1958., Magyar Helikon. Kondor Lajos színes rajzaival illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban. Számozatlan példány.
19110.

1 600 HUF
4,15
4,57
Esterházy Péter: Hrabal könyve. Bp, 1990, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19111.

1 400 HUF
3,63
4,00
19112.

1 000 HUF
2,59
2,86
Antonio Bonfini: Beszélgetés a szüzességről és a házasélet tisztaságáról. Ford., a bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta: Muraközy Gyula. Magyar Ritkaságok. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19113.

800 HUF
2,07
2,29
19114.

4 800 HUF
12,44
13,71
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. (Önéletrajz). Bp., 1942, szerzői kiadás (May János-ny.), 143 p. A borítón Angelo felvétele. Kiadói félvászon-kötés, illusztrált, szakadt kiadói papír védőborítóban.
19115.

1 200 HUF
3,11
3,43
Hoffmann, Ernst Theodor Amadäus: Az ördög bájitala. Medardus testvér, kapucinus barát hátrahagyott írásai. Ford.: Fónagy Béla. I-II. köt. [Egy kötetben]. Bp., 1920, Kazinczy, 156+(1) p., 152+(2) p. Első magyar nyelvű kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott gerinccel, a lapok szélén helyenként kisebb szúrágta lyukakkal.
19116.

800 HUF
2,07
2,29
Buzás Viktor: A magyar föld meséje. Ifj. Kovács János rajzaival. Könyvbarátok Kis Könyvei. Bp., [1940], Kir. M. Egyetemi Ny., 158 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel.
19117.

1 200 HUF
3,11
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF