Number of items: 230

Edgar Wallace: Sanders a folyam ura. Afrikai történetek. Bp., é.n. Palladis. Kiadói vászonkötésben, sérült gerinccel
19130.

1 200 HUF
3,11
3,43
Szomory Dezső: Takáts Alice. Színmű 3 felvonásban.   Bp., (1930.) Athenaeum. 83 l. Első kiadás! Kiadói, sérült papírborítóval
19131.

1 200 HUF
3,11
3,43
Roxi József: Kirakat. Budapest, 1941, Unitas kiadás. Illusztrált kiadói papír kötésben, sérült gerinccel, kissé foltos borítóval,
19132.

1 200 HUF
3,11
3,43
Puskin: Anyégin Eugén. Keresztes-kiadás, 1945, kiadói papírkötésben, elvált gerinccel
19133.

1 200 HUF
3,11
3,43
19134.

2 800 HUF
7,25
8,00
Schenk Magyar helyesirás fogalmazás és jó magyarság zsebkönyve. Szerk: Altai Rezső. Schenk, 1920, sérült kiadói papírkötés
19135.

1 000 HUF
2,59
2,86
Petró András: Fügödi emlékkönyv - Abaúji örökség. Bp., 2006, Croatica. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19136.

800 HUF
2,07
2,29
Mikes Imre (Gallicus): Reflektor. München, 1977, Újváry "Griff" Verlag. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, belül jó állapotban.
19137.

3 000 HUF
7,77
8,57
19138.

800 HUF
2,07
2,29
19139.

800 HUF
2,07
2,29
Ai Weiei: Weiwei-isms. Szerk.: Larry Warsh. Princeton-Oxford, 2013, Princeton University Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
19140.

3 600 HUF
9,33
10,29
19141.

3 800 HUF
9,84
10,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF