A szerencse soknevű fia. Egy magyar, akinek Svédország, Brazília, Törökország, Ausztria, Szíria és Tanzánia is otthona volt. Varga Ágota interjúja Abaffy Sigmund Sándor Attilával. H.n., 2008, Abaffy Sigmund Sándor Attila. Kiadói papírkötés. DEDIKÁLT példány.
Bisztray Ádám: Tavaszra nyíló ablak. (Válogatott versek, 1964-1984). Békéscsaba, 1984. Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérülésekkel. Számozott (90./250), a szerző által aláírt példány.
Johannes Secundus: Csókok könyve. Ford.: Mészöly Gedeon. Bp., 1921, Rózsavölgyi és Társa, 33+(1) p. Átkötött egészvászon-kötésben, az eredeti papírborító egy része az elülső borítóra kasírozva, tulajdonosi névbejegyzéssel. Megjelent 500 példányban.
Juhász József: ,,Rend, erő, becsület"? Beszélgetések politizáló szkinhedekkel és róluk másokkal. Bp., 2003, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Arany János 1817-1882. Szerk.: Keresztury Dezső, V. Nyilassy Vilma, Illés Lászlóné. Megjelent a költő halálának 75. évfordulójára. Petőfi Irodalmi Múzeum kiadványai I. Bp., 1857., Magyar Helikon. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, a borítón kis kopásnyomokkal.