3 db Havas Zsuzsa könyvtárából jelzett könyv: Levelek a francia forradalomból, Illyés Gyula Hunok Párisban, Természet és társadalom A szocializmus. 1919. Bp
Vas Gereben: A régi jó idők. Vas Gereben összes munkái I. köt. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 492+(4) p. Negyedik kiadás. + Barabás Ábel: Vas Gereben. Bp., 1906, Franklin-Társulat, 216 p. Második, javított kiadás. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon sorozatkötésben, kissé kopottas borítókkal, helyenként kissé foltos lapokkal.
Gary Chapman: A szerelem pszichológiája. Ford.: Kállai Tibor. Bp., 1997, Network TwentyOne Kft. Kiadói papírkötés. + John M. Gottman - Nan Silver: A boldog házasság hét titka. Ford.: Angster Mária. Bp., 2000, Vince. Kiadói kartonált papírkötés.
Magyar és német zsebszótár. Közre bocsátá a' Magyar Tudós Társaság. Második, vagy német-magyar rész. Budán, 1835, Magyar Kir. Egyetem-ny., 1 sztl. lev. + IV+846 p. + 1 sztl. lev. Korabeli viseltes félbőr-kötésben, sérült borítóval, helyenként kissé sérült, kissé foltos lapokkal.
Marx György: A marslakók érkezése. Magyar tudósok, akik nyugaton alakították a 20. század történelmét. Bp.,2000,Akadémia Kiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
Szücsi József: Bajza József. A M. Tud. Akadémiától jutalmazott pályamunka. Bp., 1914, MTA (Hornyánszky-ny.), 2 sztl. lev.+497+(1) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kis foltokkal, néhány lapon kis lapszéli szakadással/folttal, tulajdonosi névbejegyzéssel, több lapon ceruzás bejegyzésekkel. + Bajza József: Válogatott cikkek és tanulmányok. Vál., a bevezetőt és az útmutatót írta: Lukácsy Sándor. Bp., 1954, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Megjelent 3000 példányban.