Books: Other rarities Number of items: 230
2843025
19190
446
Other collectibles
Sinclair Lewis: Kingsblood Royal. Ford.: Bányász György. Bp., 1948, Nova, (4)+421 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2919764
19191
446
Other collectibles
Illyés Gyula: Magyarok. Naplójegyzetek. I-II. köt. Bp., [1943], Nyugat, (Hungária-ny.), 221 p., 231-468+1 p. Harmadik kiadás! Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
1 600 HUF
2948217
19192
446
Other collectibles
Rejtő Jenő 3 műve: A szőke ciklon, A láthatatlan légió, Csontbrigád. Bp., 1967-1983., Albatrosz. Kiadói papírkötések, a borítón kopásnyomokkal.
1 600 HUF
2948166
19193
446
Other collectibles
Gila Zsuzsanna: Itáliai reneszánsz mesterek. Debrecen, én., TKK. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1 200 HUF
2946378
19194
446
Other collectibles
Horváth János: A magyar irodalmi műveltség kezdetei Szent Istvántól Mohácsig. Bp., 1931, Magyar Szemle Társaság, 311+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói javított, szakadt papír védőborítóban, de ezt le számítva jó állapotban.
1 600 HUF
2924934
19195
446
Other collectibles
Marczali Henrik: A reformáció kora. Két világ harca. Bp.,én.,Révai. Átkötött modern nyl kötésben
1 800 HUF
2951802
19196
446
Other collectibles
Bölöni György: Az igazi Ady. Bp.,1955, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
1 600 HUF
2918094
19197
446
Other collectibles
Michael Kerrigan: Kínzóeszközök. Hajja & Fiai, Debrecen, 2001
1 200 HUF
2910166
19198
446
Other collectibles
Kallós Zoltán: Ez az utazólevelem. Balladák új könyve. Bp., 1996, Akadémiai Kiadó. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
2955460
19199
446
Other collectibles
Gulácsy Irén: Fekete vőlegények. I-III. köt. (Teljes). Bp., 1943, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
2766577
19200
446
Other collectibles
Békés István: Új magyar anekdotakincs. A századfordulótól a felszabadulásig. Bp., 1962, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kötéssel. 2955540
19201
446
Other collectibles
5 db erotikus könyv és kiadvány: Stephen Vizinczey: Érett asszonyok dicsérete; Alfred de Musset: Gamiani avagy a kicsapongás két éjszakája; John Cleland: Egy örömlány emlékiratai - Fanny Hill; 101 levél a franciás szeretkezésről; Szex-Kresz. Vegyes állapotban.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035