Kaffka Margit: Hangyaboly. Regény. Bp., 1917., Nyugat, 130 p. Első kiadás! A borító illusztrációja Gara Arnold munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítón sérülésekkel.
Krúdy Gyula: Pest. 1916. Első kiadás. Békéscsaba, 1917, Tevan, 8+181+3 p. Első kiadás. A borító rajza Pólya Tibor munkája. Kiadói papírkötés, a borítón kopásnyomokkal, 4 felvágatlan lappal, névbejegyzéssel (Moldován Béla 1921.)
Három Csepke könyvek, I.-II. kötet:
I. Király György: Egy özvegyasszonyról és egy katonáról való história mellyet egyéb régi trufákkal azaz mind víg és szomorú történetekkel egyetemben mindeneknek örömére és okulására egybegyűjtött Király György deák. Király György utószavával. Gyoma, 1942, Kner Izidor, 4+95+1 p. 2. kiadás. Az oldalszámozáson belül: Kozma Lajos 4 egészoldalas fametszetű illusztrációjával, valamint könyvdíszeivel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Számozatlan példány.;
II. Heltai Gáspár-Király György: Egy nemes emberről és az ördögről való história, melyet egyéb fabulákkal és lött dolgokkal egyetemben Heltai Gáspár írásaiból kiszedegetett és ím újra napfényre bocsátott Király György deák. Király György utószavával. Gyoma, 1942, Kner Izidor. 4+95+1 p. 2. kiadás. Az oldalszámozáson belül: Kozma Lajos 4 egészoldalas fametszetű illusztrációjával, valamint könyvdíszeivel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Számozatlan példány.;
Ady Endre: A tegnapi Páris. A tegnapi Páris anyagát összegyűjtötte és sajtó alá rendezte Kovách Aladár. Bp., é.n., Bolyai Akadémia. Egy fekete-fehér rajzzal, Rippl Rónai József Ady portréjával illusztrálva. Kiadói félvászon kötésben, erősen sérült, több darabra szakadt kiadói papírborítóval.
Görgey Gábor: Eszkimó nyár. Válogatott és új versek. A szerző Görgey Gábor (1929-2022) Kossuth-díjas író, költő, 2002 és 2003 között a nemzeti kulturális örökség minisztere által Király Levente részére DEDIKÁLT! Bp., 1993, Orpheusz. Kiadói papírkötés.
Kálmán Jenő: Könnyeim átvizsgálása után... Válogatott humoreszkek. A szerző, Kálmán Jenő (1885-1968) író, szerkesztő, újságíró, humorista által Oscare Di Franco olasz követségi kancellárnak DEDIKÁLT! Bp.,é.n., szerzői (Viktória-ny.). Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott gerinccel, laza kötéssel, előzéklap kijár.
József Attila: Költészet és nemzet. József Attila hátrahagyott írásai közül Sándor Pál válogatta ki és rendezte sajtó alá. Bp.,[1941], Dokumentum Könyvek,(Nádor-ny.),63+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
Péter László: József Attila Szegeden. A Szegedi Egyetemi Könyvtár kiadványai 34. sz. Szeged, 1955, Egyetemi Könyvtár, 1 t. + 52 p. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 600 példányban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Kis Gizella: Justh Zsigmond. Bp., 1932, szerzői kiadás (Nagy Sándor és András-ny.), 36 p. Első kiadás. Kiadói tűzött papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.