Number of items: 230

3 db Esterhas István könyv: Várző karcolatok. Cleveland, 1958 , Mendő Szabó Mári Néni komendál. Clevelan, 1960. Magyar Könyvtár, Kakucsográfia, Cleveland 1987. Szerzői.
19033.

2 000 HUF
5,18
5,71
Móricz Zsigmond: Barbárok. Elbeszélések. Bp.,[1939], Athenaeum. Kiadói kopott félvászon-kötés, a címlapon "Magyar Külügyminisztérium" nemzeti kiscímeres, babérkoszorús bélyegzésével.
19034.

3 000 HUF
7,77
8,57
Szabó Gyula: Szépírás. Magyar és német folyóírás. H.n., Romwalter Alfréd. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
19035.

1 600 HUF
4,15
4,57
Tolnai Regénytára 7 kötete (minikönyvek): Friedrich Gerstäcker: A játékbarlang; Guy Boothby: A varázsvessző II.; Jack London: A büszkeség háza; L. T. Meade: A halál torkában; Charles de Coster: A nászút II-III.; R. L. Stevenson: Falesa. Bp., é.n. (cca 1930), Tolnai. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
19036.

1 200 HUF
3,11
3,43
Ferenczi István: Az ország szíve. Regényes tanulmányút Budapesten. Bp., 1943, Dante, 95 p. A borító és a szövegközi rajzok Halász Zoltán munkái. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
19037.

2 000 HUF
5,18
5,71
Isaac Newton: A világ rendszeréről és egyéb írások. Vál., ford. és az utószót írta: Fehér Márta. Bp., 1977., Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Kálvin János: Az eleve elrendelésről. Bp., 1986., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19038.

1 600 HUF
4,15
4,57
Nagy Endre: Szerelmesek kalauza. Bp.,[1934.],Nyugat, 190 p. Első kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
19039.

3 000 HUF
7,77
8,57
Salamon Bél: Hej, színművész... A szerző, Salamon Béla (1885-1965) színész, színházigazgató, humorista által DEDIKÁLT példány. Bp., 1957, Kossuth. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
19040.

1 800 HUF
4,66
5,14
C. F. Ramuz: A nagy-nagy sondrebondi háború. Ford. és az utószót írta: Örvös Lajos. Kondor Béla illusztrációival. Bp., 1960., Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötés. Számozott (173./600) példány.
19041.

1 400 HUF
3,63
4,00
Jones Mari a kis walesi leány igaz története, vagy hogyan alakult meg a nagy angol bibliaterjesztő társaság. Ford.: Balogh Elemér. Bp., én., Hornyánszky Viktor, XI+1+116 p. Szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
19042.

1 400 HUF
3,63
4,00
Dr. Nostradamus csillagorákuluma az 1946. esztendőre. [Bp.,]1946, Dobó. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült, kopott borítóval, sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
19043.

1 600 HUF
4,15
4,57
Halasi Aladár: Petőfi-reliquiák 1841-1849. Bp., 1878., Franklin, VIII+128 p. Átkötött félbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
19044.

1 400 HUF
3,63
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF