18901. 446. Closed Online auction Books: Religion
1 400 HUF
0 HUF
Bíró Sándor et al.: A magyar református egyház története. Bp., 1949, Kossuth. Félvászon kötésben, kopott állapotban, meglazult kötéssel, ex librissel az első lapon.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor