2 800 HUF
Dr. Sigmund Freud: Totem és tabu. A vadnépek és a neurotikusok lelki életének némely megegyezéséről. Ford.: Dr. Pártos Zoltán,a fordítást revidiálta Dr. Ferenczi Sándor. Bp., (1918), Dick Manó, 174+2 p. Korabeli félvászon kötésben, kopással