1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Garterner Pál: Ösztön, kultúra, illúziók. Az ember harca a civilizáció rabságában. Bp.,1934,Novák Rudolf. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, egy lap szakadással (előszó), egy lapon kis sérüléssel.