2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Mátrai László: Jellemtan. (Karakterológia.) Nemzetnevelők Könyvtára IV. Gyermek- és Ifjúságtanulmány 4. Bp.,1943, Országos Közoktatási Tanács. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.