18200.
446. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
5 000 HUF
1921. évi atlétikai évkönyv. Nemzeti Sportkönyvtár 3. sz. Szerk.: Vadas Gyula. Bp., 1922, Honvédelem Sajtóvállalat Rt.. 264 p. Fekete-fehér képekkel és reklámokkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé sérült borítóval, címlapon Novák Béla keszthelyi ügyvéd bélyegzőjével, néhány kevés lap kissé foltos. Ritka! + Magyar Atlétikai Szövetség levelezőlapja Novák Béla részére.