Books: Tales

Number of items: 54

Anne Golon - Serge Golon: Angélique sorozatának 11 kötete. Bp., Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban.
18919.

15 000 HUF
38,86
42,86
[Jean de La Fontaine (1621-1695)] La Fontaine összes meséi. Teljes magyar kiadás. Ford.: Kozma Andor, Vikár Béla, Zempléni Árpád. Haranghy Jenő rajzaival. Bp.,(1926),Dante,(Fővárosi-ny.), 1 (címkép, La Fontaine arcképe) t.+395 p. Szövegközti rajzokkal gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, a lapéleken kis foltokkal, az elülső borítón kis ütődéssel, a hátsó borítón kis folttal, de ezt leszámítva, szép állapotban. Gyűjtői darab.
18920.

5 500 HUF
14,25
15,71
18921.

7 000 HUF
18,13
20,00
Kubasta, Vojtech: Csipkerózsika. Prága, 1979., Artia. Első kiadás. 3D térbeli mesekönyv Vojtech Kubasta (1914-1992) könyvtervével és rajzaival! Kiadói kartonált papírkötés, egy helyen szakadt, kis hiány
18922.

5 000 HUF
12,95
14,29
Szepes Mária: Pöttyös Panni. F. Győrffy Anna. Bp.,én.,Móra Ferenc. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
18923.

1 800 HUF
4,66
5,14
Rotraut Susanne Berner: Őszi böngésző. Bp.. 2014., NHK Naphegy kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
18924.

1 600 HUF
4,15
4,57
Rotraut Susanne Berner: Nyári böngésző. Bp., 2016., NHK Naphegy kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
18925.

1 600 HUF
4,15
4,57
Harris, Joel Chandler: Walt Disney's Brer Rabbit. Adapted from the original Uncle Remus Stories by - - . Racine, WI, 1949, Whitman Publishing Co. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, sérült, kijáró címlappal, ajándékozási bejegyzéssel, tulajdonosi bélyegzővel. / In English language. Hardcover, slightly damaged, the title page is separate from the book.
18926.

4 000 HUF
10,36
11,43
Tréfavasút képes gyerekkönyv, térbeli illusztrációkkal, graf.: Vojtech Kubasta, Artia., 1976 Prága. Kis szakadásokkal
18927.

3 000 HUF
7,77
8,57
Meseház képes gyerekkönyv, térbeli illusztrációkkal, graf.: Vojtech Kubasta, Artia., 1976. Prága. Kis szakadásokkal
18928.

2 400 HUF
6,22
6,86
Jancsi és Juliska képes gyerekkönyv, térbeli illusztrációkkal, graf.: Vojtech Kubasta, Artia., 1980 Prága. Kis szakadásokkal
18929.

2 400 HUF
6,22
6,86
Fábián Gyula: A rozmaring örs kalandjai. Bp., é.n. Dante Kiadói félvászonkötésben hátsó borítón kis sérülés
18930.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF