Tétel

Catalogue number:

18948.
446. Closed Online auction
Books: Tales

2 000 HUF

Description:

2 db ifjúsági könyv: Gömbösné Galamb Margit: Piroska története és egyéb elbeszélések. Bp., é.n. (cca 1910), Magyar Kereskedelmi Közlöny, 134+(2) p. Második kiadás. Oldalszámozáson belül öt egészoldalas, fekete-fehér képpel. Kiadói illusztrált, festett félvászon-kötés, az elülső kötéstábla kissé sérült, a hátsó foltos, néhány a fűzéstől elváló lappal. + Faylné Hentaller Mária: Árva Margit. Regény fiatal leányoknak. Bp., 1915, Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, kopottas borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.

Share:

Photo of the item taken by : tg