18931. 446. Closed Online auction Books: Tales
2 200 HUF
0 HUF
A hollókirály és más mesék. Vál. Varga Tamásné. Szántó Piroska rajzaival. Bp., [1958], Móra. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
Photo of the item taken by : tg