1 000 HUF
Ifj. Gaal Mózes: Muki és Bubu. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., [1933], Singer és Wolfner, (2) p.+ 91-181 p.+(2) p.+ 5 t. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült fűzéssel.