18939. 446. Closed Online auction Books: Tales
2 000 HUF
0 HUF
Tersánszky J. Jenő: Misi mókus kalandjai. Róna Emy rajzaival. Bp., 1958, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, hiányzó hátsó szennylappal.
Photo of the item taken by : karap_norbert