1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Twain, Mark: Tamás urfi mint detektiv. Elbeszéli Huck Finn. Ford.: Halász Gyula. Pólya Tibor rajzaival. Bp., 1920, Athenaeum, 124+(4) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, javított címlappal.