Books: Tales

Number of items: 54

A hollókirály és más mesék. Vál. Varga Tamásné. Szántó Piroska rajzaival. Bp., [1958], Móra. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
18931.

2 200 HUF
5,70
6,29
Baán Forray Zelma: A vándorló székely csillag. Bp., (1942), Palladis. Sebők Imre fekete-fehér egész oldalas rajzaival és borítóképével illusztrált. Kiadói félvászon kötés kis kopással, hátsó borítón folttal
18932.

2 800 HUF
7,25
8,00
Farkas Imre: Átmegyek a Királyhágón. Fejes Gyula rajzaival. Bp., é.n. Széchenyi. Kiadói félvászonkötésben borítón kis sérülés
18933.

2 600 HUF
6,74
7,43
Reineke der Fuchs Nach der Niederdeutschen Ausgabe des "Reinke de vos" von 1498 erzählt von Wilhelm Fronemann. Mit 2 Farbdruck, 6 Voll- und 32 Textbildern von Heinrich Kley. Stuttgart, Loewes Verlag Ferdinand Carl. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
18934.

1 600 HUF
4,15
4,57
Honti János: A mese világa. Bp. é.n. Pantheon. Kiadói vászonkötésben, hátsó borító sérült
18935.

1 600 HUF
4,15
4,57
Gyökössy Endre: A póstás kisasszony. Bp., é.n. Singer. Százszorszép könyvek. Kiadói papírkötésben
18936.

1 800 HUF
4,66
5,14
Az Ezeregyéjszaka legszebb meséi. Az ifjuság számára újonnan átdolgozta (ford.): Kemény György. Bp., 1907, Athenaeum, 162+(1) p. + 3 (színes) t. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a hátsó borítón sérüléssel, helyenként kis lapszéli sérülésekkel.
18937.

1 000 HUF
2,59
2,86
Twain, Mark: Tamás urfi mint detektiv. Elbeszéli Huck Finn. Ford.: Halász Gyula. Pólya Tibor rajzaival. Bp., 1920, Athenaeum, 124+(4) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, javított címlappal.
18938.

1 000 HUF
2,59
2,86
Tersánszky J. Jenő: Misi mókus kalandjai. Róna Emy rajzaival. Bp., 1958, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, hiányzó hátsó szennylappal.
18939.

2 000 HUF
5,18
5,71
Leaf, Munro: Mégis csak jobb iskolába járni! - - meséje angolul és magyarul. A szerző rajzaival. Ford.: Gál György Sándor. Bp., 1945, Anonymus (Révai-ny.), 75 p. Oldalszámozáson belül egészoldalas, színes illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, a borítón néhány folttal, a kötéstáblák kissé hajlottak.
18940.

1 800 HUF
4,66
5,14
Cooper: A cserkész. Haranghy Jenő rajzaival. Bp., é.n. Győző Andor. Korabeli vászonkötésben
18941.

1 400 HUF
3,63
4,00
Dolinay Gyula: Arany könyv. Ifjúsági olvasmányok. Számos képpel. Bp., é.n. Hírlapkiaó. Aranyozott festett vászonkötésben 96p. Halfer J, könyvkötészet
18942.

3 200 HUF
8,29
9,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF