Books: Tales Number of items: 54
2955538
18931
446
2200
Books: Tales
Other collectibles
A hollókirály és más mesék. Vál. Varga Tamásné. Szántó Piroska rajzaival. Bp., [1958], Móra. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
2 200 HUF
2949560
18932
446
Books: Tales
Other collectibles
Baán Forray Zelma: A vándorló székely csillag. Bp., (1942), Palladis. Sebők Imre fekete-fehér egész oldalas rajzaival és borítóképével illusztrált. Kiadói félvászon kötés kis kopással, hátsó borítón folttal
2 800 HUF
2949556
18933
446
Books: Tales
Other collectibles
Farkas Imre: Átmegyek a Királyhágón. Fejes Gyula rajzaival. Bp., é.n. Széchenyi. Kiadói félvászonkötésben borítón kis sérülés
2 600 HUF
2953834
18934
446
Books: Tales
Other collectibles
Reineke der Fuchs Nach der Niederdeutschen Ausgabe des "Reinke de vos" von 1498 erzählt von Wilhelm Fronemann. Mit 2 Farbdruck, 6 Voll- und 32 Textbildern von Heinrich Kley. Stuttgart, Loewes Verlag Ferdinand Carl. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
1 600 HUF
2949542
18935
446
Books: Tales
Other collectibles
Honti János: A mese világa. Bp. é.n. Pantheon. Kiadói vászonkötésben, hátsó borító sérült
1 600 HUF
2949547
18936
446
Books: Tales
Other collectibles
Gyökössy Endre: A póstás kisasszony. Bp., é.n. Singer. Százszorszép könyvek. Kiadói papírkötésben
1 800 HUF
2949940
18937
446
Books: Tales
Other collectibles
Az Ezeregyéjszaka legszebb meséi. Az ifjuság számára újonnan átdolgozta (ford.): Kemény György. Bp., 1907, Athenaeum, 162+(1) p. + 3 (színes) t. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a hátsó borítón sérüléssel, helyenként kis lapszéli sérülésekkel.
1 000 HUF
2949914
18938
446
Books: Tales
Other collectibles
Twain, Mark: Tamás urfi mint detektiv. Elbeszéli Huck Finn. Ford.: Halász Gyula. Pólya Tibor rajzaival. Bp., 1920, Athenaeum, 124+(4) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, javított címlappal.
1 000 HUF
2955531
18939
446
Books: Tales
Other collectibles
Tersánszky J. Jenő: Misi mókus kalandjai. Róna Emy rajzaival. Bp., 1958, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, hiányzó hátsó szennylappal.
2 000 HUF
2953933
18940
446
Books: Tales
Other collectibles
Leaf, Munro: Mégis csak jobb iskolába járni! - - meséje angolul és magyarul. A szerző rajzaival. Ford.: Gál György Sándor. Bp., 1945, Anonymus (Révai-ny.), 75 p. Oldalszámozáson belül egészoldalas, színes illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, a borítón néhány folttal, a kötéstáblák kissé hajlottak.
1 800 HUF
2921085
18941
446
Books: Tales
Other collectibles
Cooper: A cserkész. Haranghy Jenő rajzaival. Bp., é.n. Győző Andor. Korabeli vászonkötésben
1 400 HUF
2920539
18942
446
3200
Books: Tales
Other collectibles
Dolinay Gyula: Arany könyv. Ifjúsági olvasmányok. Számos képpel. Bp., é.n. Hírlapkiaó. Aranyozott festett vászonkötésben 96p. Halfer J, könyvkötészet
3 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035