18851. 446. Closed Online auction Books: Technics
2 800 HUF
10
0 HUF
B. Pauly Erik: A festő. Gyakorlati kézikönyv díszítő festők, szobafestők, címfestők, mázolók, fényezők és aranyozók számára. Bp., é.n Korvin. Iparosok könyvtára. Korabeli, kopott, félvászon kötésben
Photo of the item taken by : karap_norbert