18009.
446. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
8 000 HUF
1898 A Magyar Korona Országainak helységnévtára. 1898. A kereskedelemügyi m. kir. miniszter rendeletéből szerk. Dr. Jekelfalussy József. Bp., 1898, Pesti Könyvnyomda, 1 (Jelek és rövidítések magyarázata) sztl. lev.+IX+2+1038+2 p.+1(Jelek és rövidítések magyarázata) sztl. lev.+40 (hirdetések) sztl. lev. Izgalmas korabeli hirdetésekkel, közte Róth Miksa Üvegfestészeti Műtermének reklámjával. Kiadói egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, az elülső szennylap kijár és sérült a hátsó szennylap hiányzik.