18142.
446. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
Békéscsaba. Történelmi és kulturális monográfia. Főszerk. Dr. Korniss Géza. Békéscsaba, 1930. Körösvidék ny. 519 + [1] p. Kiadói, megkímélt vászonkötésben, az első táblán a város aranyozott címerével. Gerinc nélkül. + 5 db fotó a városról az 50-es évekből