18043.
446. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
28
György Aladár: Ázsia és Ausztrália földrajzi és népismei leírása. A Föld és népei III. köt. Bp., 1906., Franklin. Harmadik kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, a borítón kis kopásnyomokkal.