18024.
446. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
Karl Baedeker: London und Umgebung. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1912., Karl Baedeker. Német nyelven. Siebzehnte Auflage. Térképekkel, térképvázlatokkal gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,