18000.
446. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
14 000 HUF
Welt-Gemälde-Gallerie oder Geschichte und Beschreibung aller Länder und Völker, ihrer Religionen, Stitten, Gebräuche u. s. w. ... Asien. Erster Band: China. Stuttgart, 1839., E. Schweizerbart, XII+529 p. +1-21, 24-72 ( acélmetszetű képtáblák) t + 1 (kihajtható térkép) t. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, s hátsó borítón kis sérüléssel, a táblák nem sorrendben jönnek, néhány tábla hiányzik (22-23), foltos lapokkal, kijáró lapokkal, possessori bejegyzésekkel.