Sudár Balázs: Jakováli Haszan pasa dzsámija Pécsen. [Bp., 2014.], Forster Központ. Kiadói papírkötés. + Dobó István Vármúzeum. Geschichte der Burg von Eger. History of Eger's fortress. Historio de la fortikajo Eger. Eger, 1985., Heves Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírkötés.
Surányi J. András: Pesti Broadway. Személyes bejárás történelmi kitérőkkel. Bp., 2009, Fekete Sas. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Gösta Montell: Mongol pusztákon keresztül. Sven Hedin előszavával. Ford.: Halász Gyula. Ismeretlen Világok. Bp.,1938, Athenaeum. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, fakó gerinccel.
Szeged szab. kir. város utmutatója. Szeged,én.,Szent-István-Társulat,(Stephanaeum-ny.) Kiadói papírkötés, a könyvtest elvált a borítótól, és a fűzése laza, kopott borítóval, térkép nélkül.
Horváth A. János - Dr. Thirring Gusztáv: Szeged és környéke részletes kalauza. Részletes helyi kalauzok 5. Bp., 1925, Turistaság és Alpinizmus, 48 p. + 1 (kihajtható térkép) t. Szövegközi fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült, javított gerinccel.
Sebestyén Árpád: A csengeri járás földrajzi neveinek összegyűjtéséről. A szerző által DEDIKÁLT példány. Különlenyomat "A csengeri Krónika" a néprajzi helytörténeti antológiából, bélyegzésekkel, a címlapon szakadással, 325-332 p.
Jókai Mór Budapestje. Jókai Mór születésének 150. évfordulójára. Összeáll. és a bevezetőt írta: Berza László. Bp., 1975., Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.