Sächsische Schweiz. Mit einer Einführung von Hans Hofmann. Dresden, 1958, Sachsenverlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Meszlényi Lambert: A Győri Szentbenedekrendi Katholikus Főgymnázium értesítője az 1916-17-iki iskolai évről. Közzéteszi: - - igazgató. Győr, 1917, Győregyházmegyei Alap. Benne I. Ferenc József halálozási hírével és egészoldalas képével, valamint IV. Károly trónra-lépésének hírével. Kiadói papírkötés, szakadt borítón és gerinccel.
Tanulmányok Budapest közlekedéséről. 2., 3., 4-5. füzetek. (Gyalogforgalmi tanulmányok; A Hungária körút fejlesztése; A városközpont forgalmára vonatkozó tanulmányok - Az utfelszini tömegközlekedési eszközök alkalmazási területének vizsgálata). Bp., 1966-1967, Budapest Főváros VB Közlekedési Igazgatóság. Magyar, orosz, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés.
Kittenberger Kálmán: A Kilimandzsárótól Nagymarosig. Csergezán Pál rajzaival. Bp., 1957, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Filep Tibor: Forradalom a debreceni egyetemeken, 1956. Debrecen, 2006, Debreceni Egyetem Kossuth Egyetemi Kiadója. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
2001 Budapesti Negyed IX. évf. 2-3. sz. Művészet a városban. Szerk.: Szívós Erika. Bp., 2001, Budapest Főváros Levéltára. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borító sarkán gyűrődéssel.
A Guide to Oxford & Its University. Abel Heywood & Sons's Series of Illustrated Penny Guide Books. Manchester, 1910, Abel Heywood & Son. Szövegközi és egészoldalas képekkel, egy kihajtható térképpel. Angol nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval