20003.
446. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
200 000 HUF
518,13 EUR, 571,43 USD
Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g