33296.
446. Closed Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
22 000 HUF
1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem arany fokozata" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés modern mellszalagon, sérült miniatűrrel, eredeti, rövidebb típusú tokban T:AU a miniatűr tűje letört, a tok kissé kopottas NMK 534.